Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Kolnica

Kolnica, podlaskie

  • 120 000 zł
  • 2 859 m²
  • 41,97 zł/m²

Zdjęcie

Wioletta Murszty...

Skontaktuj się

Działka budowlana Kolnica

Kolnica, podlaskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

120 000 zł

2 859 m²

41,97 zł/m²

Działka budowlana Kolnica

Zaktualizowane: 11 maja 2026

120 000 zł 2 859 m² 41,97 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 120 000 zł (41,97 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 2 859 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 93m; szerokość: 32m; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: woda w drodze

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 2859 m². Działka ma wymiary 32 x 93 metry i jest dostępna z asfaltowej drogi. W okolicy znajdują się media: prąd i woda. To idealne miejsce na budowę wymarzonego domu.

Działka położona jest na obrzeżach miejscowości, w otoczeniu lasów. Dzięki temu możesz cieszyć się ciszą i spokojem, a jednocześnie mieć dogodny dostęp do miasta. Okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji. (...)

Agent

Wioletta Mursztyn

600 975...

600 975 142

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wioletta Mursztyn

600 975...

600 975 142

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wioletta Mursztyn

Zostaw telefon, oddzwonimy